Bez punktów w Poznaniu

Czarno-zieloni przegrali 1:0 z Wartą Poznań. Gola na wagę trzech punktów w 21. minucie z rzutu karnego  zdobył Krzysztof Sobieraj. Spotkanie odbyło się w ramach 21. kolejki I ligi.

Przegraliśmy mecz po rzucie karnym. Nie jestem przekonany czy rzeczywiście należała się jedenastka drużynie gospodarzy. W dzisiejszym spotkaniu na pewno nie byliśmy zespołem słabszym. To był mecz walki. Mieliśmy swoje szanse, których nie wykorzystaliśmy. Zespół grał do samego końca. W 95 minucie meczu byliśmy bliscy wyrównania. Po strzale Piotra Kucharzaka, bramkarz wypuścił piłkę. Szkoda, że nie było nikogo w pobliżu, kto mógłby sfinalizować akcję. Dziękujemy kibicom za doping. Od dawna na meczu wyjazdowym nie mieliśmy tak wspaniałego wsparcia. Mimo porażki jesteśmy dobrej myśli przed inauguracją wiosny w Polkowicach z Kolejarzem Stróże – mówił nam tuż po meczu Janusz Kudyba, szkoleniowiec KS Polkowice.

Składy:

Warta: Łukasz Radliński – Grzegorz Bartczak, Krzysztof Sobieraj, Łukasz Jasiński, Przemysław Otuszewski – Tomasz Magdziarz, Maciej Mysiak, Tomasz Foszmańczyk , Łukasz Grzeszczyk (63 Piotr Reiss), Bartosz Bereszyński – Marcin Klatt (82 Piotr Giel).

KS Polkowice: Sebastian Szymański – Dawid Wacławczyk, Piotr Kucharzak, Marcin Nowak, Przemysław Kocot – Łukasz Sierpina (58 Maciej Bancewicz), Damian Dąbrowski, Krzysztof Janus, Mateusz Piątkowski, Damian Ałdaś (82 Tomasz Salamoński) – Grzegorz Kuświk (68 Jakub Więzik).

Żółte kartki: Foszmańczyk, Jasiński, Klatt, Bartczak, Sobieraj – Szymański, Kuświk, Więzik.

Sędzia: Wojciech Krztoń (Olsztyn).
Źródło: 90minut.pl