Bez punktów w Legnicy

W meczu wyjazdowym Betclic  III ligi Górnik Polkowice uległ Miedzi II Legnica 2:6. Honorowe bramki dla Zielono-Czarnych zdobyli: Kacper Strzelecki i Filip Baranowski.

Piątkowe popołudnie nie było udane dla drużyny z Polkowic. Górnicy nie mogli sobie poradzić z rosłymi zawodnikami Miedzi, czego konsekwencją były gole po stałych fragmentach gry. W 15. min. do bramki Zielono-Czarnych trafił Hubert Krawczun, a chwilę później na 2:0 podwyższył Szymon Skrzypczak. Polkowiczanie odpowiedzieli ładną szybka akcją Filipa Baranowskiego prawa stroną boiska, zakończoną golem Kacpra Strzeleckiego. Gdy wydawało się że polkowiczanie złapali kontakt, padła kolejna bramka dla Miedzi i do przerwy gospodarze prowadzili 3:1. W drugiej odsłonie powtórzył się wynik z I połowy. Pomimo pięknej bramki Filipa Baranowskiego z rzutu wolnego, mecz zakończył się wysoka wygraną rezerw Miedzi 6:2.

Miedź II Legnica – Górnik Polkowice 6:2 (3:1)
Bramki: Hubert Krawczun (15′), Szymon Skrzypczak (27′, 77′), Mateusz Ciapa (45+1′), Jan Leończyk (61′), Marcin Garuch (83′) – Kacper Strzelecki (40′), Filip Baranowski (71′)

Miedź II: Filip Chadała –  Jan Leończyk,  Mateusz Ciapa, Szymon Skrzypczak, Kacper Józefiak, Emmanuel Okoh, Hubert Krawczun,  Babacar Diallo, Jakub Kaczemba, Marcin Garuch, Wojciech Rezacz

Rezerwowi: Vitalii Diachenko –  Adam Czornij, Louis Poznański,  Błażej Żarkowski,  Andrzej Bolesta, Michał Kaczmar, Igor Maliszewski, Wiktor Wawrzyniak, Miłosz Stępnik

Górnik: Marcin Furtak –  Jarosław Ratajczak,  Mateusz Stawny (76 Kamil Wacławczyk),  Mateusz Solarz (76 Kacper Podczwardowski) ,  Mateusz Surożyński (61 Jakub Rogalski), Michał Bogacz, Mariusz Szuszkiewicz (83 Kacper Adamczyk),  Szymon Drewniak,  Kacper Strzelecki, Filip Baranowski,  Oliwier Macała (61 Kacper Bajerski)