Bez punktów w Goczałkowicach Zdroju

W meczu 22. kolejki III ligi piłkarskiej, Górnik Polkowice uległ na wyjeździe drużynie LKS-u Goczałkowice Zdrój 1:2. Bramkę dla Zielono-Czarnych zdobył w ostatniej minucie meczu Michał Litwa.

Polkowiczanie pojechali do Goczałkowic w bardzo okrojonym składzie. Z powodu kontuzji nie zagrali Jakub Rogalski oraz Piotr Łazarz a za kartki pauzował Michał Bogacz. Jakby tego jeszcze było mało to w składzie zabrakło chorych Błażeja Niezgody i Aurela Tmavy.
Górnicy pomimo osłabienia starali się prowadzić grę. Gospodarze skutecznie kontowali. W 27. min. Alan Madaliński faulował w polu karnym napastnika gości i arbiter wskazał na wapno. Skutecznym egzekutorem okazał się Krzysztof Kilklaisz i było 1:0 dla miejscowych. W końcówce I połowy za interwencję ręką poza polem karnym, drugą żółtą kartkę zobaczył golkiper Zielono-Czarnych, osłabiając swój zespół. Boisko musiał opuścić Kacper Poczwardowski a w jego miejsce do bramki powędrował junior – Wiktor Wernicki. W 52. min. na 2:0 dla LKS-u podwyższył  Kiklaisz. Honorową bramkę dla Górnika zdobył w doliczonym czasie gry – Michał Litwa.

LKS Goczałkowice Zdrój – Górnik Polkowice 2:1 (1:0)
Bramki: Krzysztof Kiklaisz 28, 51 – Michał Litwa 90+

Górnik Polkowice: Madaliński – Fryzowicz, Ratajczak, Magdziak (53 Macała), Poczwardowski (45 Wernicki), Ryś (74 Wacławczyk), Drewniak, Bilokin, Baranowski, Bancewicz (53 Bajerski), Szuszkiewicz (74 Litwa)

1. min. cz.k. – Madaliński