Mapa strony

Arktyczne warunki na meczu MKS Kluczbork – KS Polkowice

Polkowiczanie odnotowali kolejne zwycięstwo w grach kontrolnych, Tym razem podopieczni Janusza Kudyby pokonali 0:3 MKS Kluczbork. Bramki dla KS Polkowice strzelali: Krzysztof Janus, Mateusz Piątkowski i Grzegorz Podstawek. Spotkanie rozegrano na sztucznej płycie w Kluczborku.

Pierwsza bramka dla czarno – zielonych padła w 20. minucie meczu. Wówczas zespół z Polkowic przeprowadził składną akcję z kontrataku, a na listę strzelców wpisał się Krzysztof Janusz. Po zmianie stron drużyna gości dołożyła kolejne, dwa trafienia – Szans do zdobycia gola było zdecydowanie więcej. W wykończeniu akcji przeszkadzały nam bardzo złe warunki atmosferyczne – mówił po meczu Janusz Kudyba, szkoleniowiec. Przed czarno – zielonymi bardzo pracowity weekend. W sobotę zmierzą się z Chrobrym Głogów, a niedzielę ze Śląskiem Wrocław. – Cieszymy się, że tuż przed wyjazdem na obóz przygotowawczy zagramy dwa mecze, a wśród rywali ponownie zmierzymy się z liderem Ekstraklasy. Takie spotkania są bardzo pożyteczne dla zespołu – mówi Janusz Kudyba, trener KS Polkowice. W poniedziałek, tj. 20 lutego, nasi piłkarze jadą na obóz do Dzierżoniowa.

Skład KS Polkowice:
I połowa: Przemysław Kazimierczak, Dawid Wacławczyk, Przemysław Kocot, Marcin Nowak, Krzysztof Janus, Tomasz Salamoński, Grzegorz Kuświk, Łukasz Sierpina, Damian Ałdaś, Mateusz Piątkowski, Grzegorz Podstawek.

II połowa: Sebastian Szymański, Przemysław Kocot, Mateusz Bartków, Piotr Kucharzak, Patryk Bryła, Maciej Bancewicz,  Rafał Darda, Damian Piotrowski, Mateusz Piątkowski (70’ Rafał Darda) Grzegorz Podstawek, Krzysztof Kazimierczak (70’ Michał Miłek).