Arkon pokonany

W meczu o mistrzostwo Klasy Okręgowej Seniorów zespół KS Polkowice pokonał u siebie Arkon Przemków 3:0. Bramki dla naszego zespołu zdobyli Szuszkiewicz, Kasiński oraz Bancewicz.

Pojedynek z Arkonem od samego początku należał do gospodarzy, którzy grali lepiej piłką i co kilka minut stwarzali groźne sytuacje pod bramką rywala. W 18 min. meczu arbiter za zagranie piłki ręką przez gracza gości w swoim polu karnym wskazał na wapno. Pewnym egzekutorem okazał się Mariusz Szuszkiewicz, który z 11 metrów nie dał żadnych szans Jakubowi Wiśniewskiemu. Po pierwszej połowie było 1:0 dla zielono-czarnych. W drugiej odsłonie obraz gry nie uległ zmianie, nadal stroną dyktującą warunki gry byli nasi zawodnicy. W 54 min. po dośrodkowaniu piłki w pole bramkowe przytomnie zachował się Piotr Kasiński podwyższając na 2:0. Arkon ograniczał się jedynie do pojedynczych kontrataków, które zazwyczaj kończyły się przed polem karnym miejscowych. Wynik meczu po solowej akcji ustalił w 62 minucie Maciej Bancewicz. W Polkowicach miejscowy KS pokonał Arkon Przemków 3:0.

KS Polkowice – Arkon Przemków 3:0 (1:0)
Bramki: Szuszkiewicz (k) 18, Kasiński 54, Bancewicz 62

KS Polkowice: Janczak – Szymik, Kasiński, Sworacki, Karpiński, Wacławczyk, Zawadzki, Drzazga (80 Tórz), Bancewicz, Fryzowicz, Szuszkiewicz (76 Surożyński).

Arkon Przemków: Wiśniewski – Żywokarta, J. Drzazga, Stankiewicz, Skomoroko, Pietrzyk, Panicz, Kaźmierczak, B. Oruba, K. Oruba (58 Więczkowski), Jurak.