Ależ to była zabawa!

Wczoraj w hali sportowej przy Gimnazjum nr 2 w Polkowicach odbył się „Turniej Mikołajkowy”. W zmaganiach uczestniczyło blisko osiemdziesięciu adeptów piłki nożnej. Organizatorem zawodów był Klub Sportowy Polkowice.

 

Wczorajszy turniej cieszył się dużym zainteresowaniem. Swoje pociechy licznie dopingowali rodzice, dziadkowie oraz trenerzy. W zawodach wzięły udział dzieci z roczników: 2001, 2002 i 2003. Wydarzeniom boiskowym towarzyszyła fantastyczna atmosfera i wspaniała zabawa. Zmagania prowadzili trenerzy: Juliusz Cios, Krzysztof Wadas i Bartłomiej Majewski. Po rozegraniu meczów na młodych zawodników czekała niespodzianka.

W hali sportowej pojawił się św. Mikołaj, który obdarował wszystkie dzieci klubowymi gadżetami. – Turnieje takie jak ten są nie tylko doskonałą okazją do spędzenia czasu w miłej atmosferze, ale także do tego by sprawdzić swoich podopiecznych w meczach – mówili nam trenerzy grup młodzieżowych KS Polkowice. We wczorajszych zawodach każde dziecko otrzymało od trenerów szansę gry. – W zawodach nie był ważny wynik, lecz zabawa. Wszystkie drużyny w tym turnieju były zwycięzcami i zasłużyły na prezenty od św. Mikołaja – kończą trenerzy KS Polkowice.