Zagłębie w finale

W meczu półfinałowym okręgowego Puchar Polski piłkarze Górnika Polkowice ulegli w Lubinie rezerwom Zagłębia. W regulaminowym czasie gry był remis 1:1 i do wyłonienia zwycięzcy potrzebne były rzuty karne.

Pojedynek półfinałowy Pucharu Polski OZPN Legnica był bardzo wyrównany i stał na wysokim poziomie. Obie drużyny pomimo, iż nie zagrały w swoich najmocniejszych składach stworzyły dobre widowisko sportowe.  W 29 min. wynik spotkania otworzył Jakub Ryś i Zagłębie objęło prowadzenie 1:0. Minutę później po składnej akcji całego zespołu na listę strzelców wpisał się Wojciech Konefał doprowadzając do remisu. Więcej goli w meczu nie padło i pojedynek zakończył się remisem. W rzutach karnych lepsi okazali się gospodarze wygrywając 4:2. Pomimo porażki cały nasz młody zespół zasłużył na słowa uznania za walkę do ostatniej minuty meczu.

Zagłębie II Lubin – KGHM ZANAM Górnik Polkowice 1:1 (1:1) k. 4:2
Bramki: Ryś 29 – Konefał 30

KGHM ZANAM Górnik Polkowice: Furtak – Kocik B., Magdziak Maciej, Kocik K., Król (90 Medyński), Azikiewicz, Galas, Konefał, Surożyński, Bednarski (80 Morawski), Świdwa (55 Baranowski)