10 w skali Polkowic

W meczu Klasy Okręgowej Seniorów piłkarze KS-u Polkowice rozgromili Stal Chocianów 10:0. Łupem bramkowym podzielili się Krzysztof Drzazga i Mariusz Szuszkiewicz strzelając po 5 goli.

Od samego początku spotkanie przebiegało pod dyktando zielono-czarnych, a strzegący bramki KS-u Sebastian Szymański w pierwszej połowie tylko raz dotknął piłki. W 13 minucie wynik meczu otworzył Mariusz Szuszkiewicz i było 1:0 dla miejscowych. Kilka minut później w polu karnym rywala faulowany był Krzysztof Drzazga i arbiter wskazał na wapno. Skutecznym egzekutorem okazał się sam poszkodowany podwyższając na 2:0. Od tego momentu bramki dla gospodarzy padały z dokładnością, co 10 minut. W 27 min. na 3: 0 podwyższył Szuszkiewicz. W 41 min. przyjezdni popełnili kolejny błąd w obronie i ratowali się faulem w polu karnym. Na 11 metrze stanął Drzazga, który nie dał żadnych szans Arturowi Sotnickiemu. Pierwsza połowa zakończyła się wynikiem 4:0 dla KS-u. W przerwie trener Zbigniew Mandziejewicz dokonał czterech zmian wprowadzając młodych zawodników. Ci nie zawiedli. Już w pierwszej akcji po zmianie stron wynik na 5:0 podwyższył Drzazga. Kolejne bramki padały, co 5 minut, a na listę strzelców wpisywali się Szuszkiewicz i Drzazga. Ostatecznie KS Polkowice rozgromił Stal Chocianów 10:0.

KS Polkowice – Stal Chocianów 10:0 (4:0)

Bramki: Szuszkiewicz 13,27, 57, 68, 72, Drzazga 19, 42, 46, 51, 86

KS Polkowice: Szymański (46 Grabiec) – Fryzowicz, Wacławczyk, Bancewicz, Szuszkiewicz, Drzazga, Szymik (46 Stępeiń), Kasiński, Karpiński (60 Cieśla), Surożyński (46 Sworacki), Sikorski (46 Zawadzki).

Stal Chocianów: Sotnicki – Gogosz, Kruk, Cygan, Jaskólski, M. Komarek, Bartuzel, Roman (60 Kudyba) K. Komarek, Piotrowski, Obolewicz (68 Błażków).