Mapa strony

Wójcik i Przybysz na podium

Udanie zainaugurowali tegoroczny sezon startów nasi motocrossowy. Dariusz Przybysz i Marcin Wójcik wygrali dwa pierwsze starty w Mistrzostwach Strefy Polski Zachodniej.

moto

Inauguracja nowego sezonu nastąpiła w Nekli, gdzie bezkonkurencyjni w swoich kategoriach okazali się zawodnicy z naszego klubu startujący pod starą nazwą KMP. Na najwyższym stopniu podium stanęli Dariusz Przybysz – Masters i Marcin Wójcik – MX1C.

W klasie MX2C na trzecim stopniu podium stanął Roman Oraczewski z KMP Polkowice, a jego klubowy kolega Robert Kempa zajął 29. lokatę. Na 12 pozycji sklasyfikowano Monikę Fryc z KMP Polkowice.

W rywalizacji zawodników MX1C oprócz triumfującego Wójcika punktowali też: 15.Wojciech Wyrzykowski, 16. Tomasz Kupaj, 17. Daniel Bortniak i 19. Patryk Kowalczyk. W Mastersach Daniel Szandrowski ukończył zawody na 23. miejscu.

W rywalizacji najmłodszych zawodników na motocyklach o pojemności 65ccm siódme i dwunaste miejsce dla zawodników z KMP Polkowice – Filipa Rosińskiego i Mikołaja Kupaja. W MX85 Maciej Przybysz z KMP był piąty. Dobre starty odnotowali również juniorzy: 5. Adam Czarnecki, 6. Damian Azmin, 11. Przemysław Herejczak, 15. Kacper Kwas.

IMG_8995

W drugiej rundzie Mistrzostw Strefy Polski Zachodniej w Obornikach Dariusz Przybysz i Marcin Wójcik z KMP Polkowice potwierdzili znakomitą formę wygrywając zarówno w Masterach jak i klasie MX1C.

Miejsca naszych zawodników w Obornikach Wlkp. w poszczególnych klasach:

MX2C

19 Robert Kempa
22 Roman Oraczewski

MX1C

1 Marcin Wójcik
12 Daniel Bortniak
13 Wojciech Wyrzykowski
21 Tomasz Kupaj

Masters

1 Dariusz Przybysz
22 Piotr Izydorczyk
24 Daniel Szandrowski
27 Marcin Czubak

65ccm

5 Mikołaj Kupaj
6 Filip Rosiński
Junior

3 Emil Przystupa
4 Adam Czarnecki
5 Damian Azmin
15 Przemysław Herejczak
16 Konrad Biernacki
26 Damian Więcek