Pięć razy podium w Rosówku/k. Szczecina

Wczoraj w Rosówku została rozegrana przedostatnia runda Mistrzostw Strefy Polski Zachodniej w motocrossie. Z naszego klubu wystartowało dwunastu zawodników co trzeba przyznać że chłopaki spisali się na medal zdobywając drugie miejsce w Klasyfikacji Klubowej i zapewnienie sobie Wice Mistrza Strefy Polski Zachodniej w motocrossie po 9 rozegranych rundach,KMP Dobromil zdobyło dotychczas 3161 punktów. Najlepszą pozycję indywidualnie w Rosówku wywalczył DARIUSZ PRZYBYSZ w klasie Otwarta licencja z kompletem 50 punktów po dwóch biegach staną na najwyższym stopniu podium i tym sobie zapewnił prowadzenie w klasyfikacji generalnej po 9 rundach.Drugim zawodnikiem na najwyższym stopniu podium był MARCIN WÓJCIK w klasie Otwarta 2 co udowodnił kibicom że w motocrossie trzeba walczyć do samego końca swojego wyścigu,Marcin na ostatnim okrążeniu pokonał swojego największego rywala z MKS Nekla Marka Begiera, piękna walka i wielkie brawa kibiców dla Marcina Wójci ka.Na podium również stanęli RAFAŁ MIŚTAK w klasie Junior zajmując trzecie miejsce oraz MARCIN ŁYSOWSKI w klasie Otwarta 1 także zdobył trzecie miejsce. Wielkie brawa dla zdobywców pucharów.Również trzeba zaznaczyć że i reszta naszych zawodników spisała się bardzo dobrze w zawodach DAMIAN AZMIN zajął 4 miejsce,MACIEJ PRZYBYSZ 5 miejsce w klasie młodzik licencja B.W klasie młodzik z licencja C KACPER KWAS zaja 8 miejsce. W klasie Junior ŁUKASZ CHMIEL zajął 9 miejsce,PATRYK KOWALCZYK 15 miejsce. W klasie Otwarta 1 MARIUSZ HEINZE zajął 12 miejsce,GRZEGORZ POKORA 14 miejsce, ROBERT KEMPA 18 miejsce. W imieniu Zarządu KLUB MOTOCROSS POLSKA w DOBROMILU dziękujemy zawodnikom oraz osobom pomagającym nam w tych dalekich wyjazdach które są tak bardzo kosztowne dla naszego klubu.I jak zawsze wszystkich kibiców motocrossu zapraszamy na ostatnią rundę finałową która odbędzie się w Mirocinie Dolnym nie daleko Miasta Kożuchów dnia 23.10.2011.