Kupaj tuż za podium

Mikołaj Kupaj z KS Górnik Polkowice zajął wysokie 4. miejsce podczas rozegranej w Głogowie V Rundy Mistrzostw Polski Strefy Zachodniej w Motocrossie. W klasyfikacji drużynowej nasz zespół uplasował się na 6. miejscu.

W miniony weekend Głogów gościł najlepszych motocyklistów rywalizujących w Mistrzostwach Polski Strefy Zachodniej. Na torze motocrossowym „Górkowo” rywalizowali również zawodnicy KS Górnik Polkowice. Najlepiej z naszej ekipy spisał się Mikołaj Kupaj, który w klasie MX 85 uplasował tuż za podium. Na uwagę zasługuje również 5. miejsce Wojciecha Wyżykowskiego w klasie MX1C, a także 6-ta lokata Sebastiana Kałużnego w MX Masters.

Po V rundach na wysokim 3. miejscu z dorobkiem 391 punktów plasuje się Sebastian Kałuży. Kolejna runda mistrzostw odbędzie się 22 lipca na torze motocrossowym w Gaworzycach.