Mapa strony

Wybierz najpopularniejszego zawodnika i trenera

Ruszył coroczny Plebiscyt na Najpopularniejszego Zawodnika i Trenera Zagłębia Miedziowego 2015 roku pod patronatem KGHM Polska Miedź S.A. W gronie nominowanych znaleźli się sportowcy KS Polkowice.

gala_plebiscyt_2015

Do 20 stycznia 2016 roku internauci będą mogli oddawać głos, na ich zdaniem, najpopularniejszych w regionie sportowców i trenerów oraz najpopularniejszą imprezę sportową roku. Na liście nominowanych znalazło się ponad 40 sportowców, 16 trenerów oraz 14 imprez. Głosować może osoba, która zarejestruje się na portalu e-legnickie.pl. Każdy będzie mógł, co trzy godziny oddać jeden głos. Czytelnicy wybiorą piątkę najpopularniejszych zawodników, trójkę najpopularniejszych trenerów oraz imprezę roku. Z kolei najlepszych sportowców i trenerów w 2015 roku wybierze kapituła.

Zawodnicy KS Polkowice:
Krzysztof Drzazga – piłka nożna
Bartosz Muszyński – kickboxing

Trenerzy KS Polkowice:
Jarosław Pedryc – piłka nożna

Impreza roku:
Zawodowa Gala Sportów Walki „Hyundai Boxing Night”

Zwycięzcy Plebiscytu bawić się będą na Balu Mistrzów Sportu Zagłębia Miedziowego, który odbędzie się 30 stycznia 2016 roku w hotelu Qubus w Legnicy.

Strona plebiscytowa, na której można zapoznać się z regulaminem, zobaczyć nominowanych i oddać głos znajduje się pod adresem: http://e-legnickie.pl/plebiscyt

Galeria zdjęć