Głosujemy na naszych

Niespełna miesiąc pozostał do zakończenia Plebiscytu Sportowego na Najpopularniejszego Zawodnika i Trenera roku 2019 w Zagłębiu Miedziowym. Głosować możemy również w Plebiscycie Tygodnika „Słowo Sportowe”.

Plebiscyt Sportowy na Najpopularniejszego Zawodnika i Trenera roku 2019 w Zagłębiu Miedziowym odbywa się pod patronatem Prezydenta Legnicy i KGHM Polska Miedź S.A.  Czytelnicy na portalu e-legnickie.pl wybierają najpopularniejszych. W gronie nominowanych jest piłkarz Górnika Polkowice – Michał Bednarski oraz trener zielono-czarnych – Enkeleid Dobi.

W kategorii Najpopularniejszy Trener o zwycięstwo walczy szkoleniowiec Górnika – Enkeleid Dobi, który niecałe 3 procent traci do Kamili Dymidziuk z klubu karate – Tora Legnica.

Głosowanie potrwa do 25 stycznia 2020 roku. Natomiast wręczenie nagród odbędzie się na corocznej Gali Mistrzów Sportu Zagłębia Miedziowego w hotelu Qubus – 7 lutego 2020 roku. Wtedy też poznamy Najlepszego Sportowca i Trenera Zagłębia Miedziowego w roku 2019.

Po zalogowaniu na stronie portalu e-legnickie.pl można głosować co godzinę.
Aby oddać głos kliknij w poniższy link.

https://e-legnickie.pl/plebiscyt

Michał Bednarski – najlepszy strzelec Górnika Polkowice

W Plebiscycie Tygodnika Słowo Sportowe nominowano szkoleniowca Górnika – Enkeleida Dobi oraz piłkarza zielono-czarnych – Mariusza Szuszkiewicza.


Mariusz Szuszkiewicz – najlepszy strzelec ubiegłego sezonu

Tu głosowanie odbywa się za pomocą kuponów umieszczonych w poniedziałkowych wydaniach tygodnika „Słowo Sportowe” oraz za pomocą SMS-ów:

Mariusz Szuszkiewicz – wysyłamy SMS-a o treści GALA.30 pod nr 7143 (koszt: 1,23 zł)

Enkeleid Dobi – wysyłamy SMS-a o treści GALA.104 na nr 7143 (koszt: 1,23 zł).