Ruszył plebiscyt

Od poniedziałku ruszył Plebiscyt na Najpopularniejszego Zawodnika i Trenera Zagłębia Miedziowego 2016 roku. Głosowanie potrwa do 18 stycznia 2017 roku. W gronie nominowanych znaleźli się sportowcy KS-u Polkowice.

gala_1

Na liście nominowanych jest ponad 60 sportowców, 27 trenerów oraz 25 imprez. Głosować może każdy, kto zarejestruje się na portalu e-legnickie.pl. Internauci będą mogli co trzy godziny oddać jeden głos na zawodnika, trenera i imprezę roku. Czytelnicy wybiorą piątkę najpopularniejszych zawodników, trójkę najpopularniejszych trenerów oraz imprezę roku. Z kolei najlepszych sportowców i trenerów w 2016 roku wybierze kapituła.

W gronie nominowanych jest 7. sportowców naszego klubu:

Zawodnicy:

– Karol Fryzowicz, piłka nożna

karol-fryzowicz

– Damian Primel, piłka nożna

1-damian-primel

– Bartosz Muszyński, kickboxing

bartosz-muszynski

– Kacper Muszyński, kickboxing

kacper-muszynski

– Anna Zaczyńska, nordic walking

anna-zaczynska

– Bogdan Grygorowicz, nordic walking

bogdan-grygorowicz 

Trenerzy:

– Marek Węgierski, boks

marek-wegierski 

Impreza roku:

– Gala K-1 w Polkowicach

gala-k-1-w-polkowicach

Zwycięzcy Plebiscytu bawić się będą na Balu Mistrzów Sportu Zagłębia Miedziowego, który odbędzie się 4 lutego 2017 roku w hotelu Qubus w Legnicy.

Strona plebiscytowa, na której można zapoznać się z regulaminem, zobaczyć nominowanych i oddać głos znajduje się pod adresem: http://e-legnickie.pl/plebiscyt

Organizatorami są: Urząd Miasta Legnicy, Portal e-legnickie.pl, Legnickie Centrum Kultury oraz Ośrodek Sportu i Rekreacji w Legnicy.