Mapa strony

Najlepsza gala K-1 w Polsce

Już po raz czwarty w Polkowicach odbędzie się Zawodowa Gala Sportów Walki K-1 Energetyka Boxing Night Polkowice 2016.  W tym roku na ringu zaprezentują się mistrzostwie świata i Europy. O pas Zawodowego Mistrza Świata w formule K-1 powalczy Bartosz Muszyński. Patronat nad imprezą objął Burmistrz Polkowic.

plakat-a1

Z każdym rokiem poziom sportowy gali jest coraz wyższy. Na ringu staną utytułowani fighterzy z Polski, Holandii i Węgier. Do Polkowic przyjadą m.in. zawodowy mistrz świata – Eliasz Jankowski oraz zawodowy mistrz Europy – Grzegorz Lenart. Swoje umiejętności zaprezentują także zawodnicy KS Metraco Armia Polkowice: Fabio Di Lalla (wicemistrz Europy) i Kacper Muszyński (mistrz Europy i brązowy medalista mistrzostw świata),  Mateusz Janur i Patryk Kłak. O Pas Zawodowego Mistrza Świata walczyć będzie Bartosz Muszyński (Zawodowy Mistrz Europy i zdobywca Pucharu Świata), który zmierzy się z Holendrem Jonathanem Maal.

IV Zawodowa Gala Sportów Walki K-1, Energetyka Boxing Night Polkowice 2016, odbędzie się 19 listopada o godz. 19.00 w Hali Sportowej SP 2 w Polkowicach.

Bilety do nabycia:

Polkowice: FIT Arena, Aquapark, KS Polkowice
Lubin: FIT Arena, Hala RCS oraz sklep Zagłębia Lubin (Cuprum Arena)
Głogów: FIT Arena