Głosujemy na naszych

Ruszył Plebiscyt na Najpopularniejszego Zawodnika i Trenera Zagłębia Miedziowego, a także na Najlepszą Imprezę Sportową i Najlepszy Obiekt Sportowy w 2017 roku. Głosowanie potrwa do 25 stycznia 2018 roku.

Na liście nominowanych znalazło się ponad 60 sportowców, 27 trenerów, 30 imprez oraz 12 obiektów. Wśród nominowanych nie mogło zabraknąć zawodników KS Polkowice.

Głosować może każdy, kto zarejestruje się na portalu e-legnickie.pl. Każdy będzie mógł co godzinę oddać jeden głos na zawodnika, trenera, imprezę i obiekt roku.

Czytelnicy wybiorą piątkę najpopularniejszych zawodników, trójkę najpopularniejszych trenerów oraz imprezę i obiekt roku. Z kolei najlepszych sportowców i trenerów w 2017 roku wybierze kapituła.

Zwycięzcy Plebiscytu bawić się będą na Balu Mistrzów Sportu Zagłębia Miedziowego, który odbędzie się 9 lutego 2018 roku w hotelu Qubus w Legnicy.

 

Listę nominowanych można poznać http://e-legnickie.pl/nominowani, natomiast głosować można http://e-legnickie.pl/plebiscyt/

 

Nominowani z KS Polkowice

Najpopularniejszy sportowiec:

– Renata Jędrasiak – nordic walkin (KS Metraco Polkowice)

– Bartosz Muszyński – kickboxing (Aquapark Armia Polkowice)

– Kacper Muszyński – kickboxing (Aquapark Armia Polkowice)

– Mateusz Pustuła – boks (KS Polkowice)

– Damian Primel – KGHM ZANAM Polkowice

 

Najpopularniejszy trener:

– Bogdan Grygorowicz – KS Metraco Polkowice

 

Najlepsza impreza:

– Puchar Polski i Mistrzostwa Zagłębia Miedziowego Nordic Walking Polkowice

– Turniej Piłkarski KGHM ZANAM Football Cup Polkowice

 
Najlepszy obiekt:

– Stadion Lekkoatletyczny w Polkowicach

 

Organizatorzy: Urząd Miasta Legnicy, Portal e-legnickie.pl, Legnickie Centrum Kultury oraz Ośrodek Sportu i Rekreacji w Legnicy. Partnerem jest hotel Qubus w Legnicy.

Sponsorzy: miasto Legnica, miasto Głogów, miasto Jawor, miasto Złotoryja, miasto
i gmina Polkowice, miasto Chojnów, miasto i gmina Ścinawa, gmina Legnickie Pole, gmina wiejska Lubin, Starostwo Powiatowe w Lubinie, firma Mine Master, firma BUD-ZIEM, firma JAKO.

Patroni medialni: Przegląd Sportowy, Interia.pl, Słowo Sportowe, Radio Plus Legnica, miedziowe.pl, Dami TV oraz Legnica.eu