Mapa strony

Muszyński powalczy w Lubinie

Bartek Muszyński z KS Armii Polkowice wystąpi w gali Fight Exclusive Night 5. Impreza odbędzie się 10 stycznia w Lubinie.

W Lubinie odbyła się konferencja prasowa poświęcona gali Fight Exclusive Night 5, która na początku stycznia odbędzie się hali Regionalnego Centrum Sportowego. W ringu zobaczymy czołowych zawodników kickboxingu z całego kraju, a wśród nich mistrzów Europy i Świata Pawła Biszczaka z Legnicy oraz zawodnika naszego klubu – Bartosza Muszyńskiego z Armii Polkowice. W formule MMA lubinianin Paweł Kordylewicz zmierzy się z Damianem Komisarskim. Walkami wieczoru będą pojedynki Marcina Zontka z Maciejem Browarskim oraz Pawła Biszczaka z Portugalczykiem Janu Cruizem.  Rywalem Bartosza Muszyńskiego będzie najprawdopodobniej zawodnik z zagranicy.

Nie znam jeszcze swojego rywala, ale na pewno będzie to fighter z zagranicy. Skupiam się wyłącznie na sobie. Już jestem w trakcie przygotowań do walki i mam nadziej, że będzie mnie wspierać duża grupa sympatyków z Lubina i Polkowic – powiedział na konferencji prasowej Bartek Muszyński.

 

Galeria zdjęć

Najtańsze bilety na galę Fight Exclusive Night 5 kosztować będą 65 zł.