Mapa strony

Muszyński gotowy na FEN 12

Piotr Rogosz będzie rywalem Bartosza Muszyńskiego na FEN 12 Feel the Force. Gala kickboxingu odbędzie się 20 maja w Hali Stulecia we Wrocławiu.

bartek

Jednym z pojedynków kickboxerskich, jakie widzowie obejrzą w Hali Stulecia będzie interesujące starcie dwóch mistrzów Polski. Naprzeciw siebie staną mistrz seniorów – Bartosz Muszyński z klubu KS Metraco Armia Polkowice i mistrz młodzieżowców – Piotr Rogosz ze Scorpiona Krępice.

24-letni Piotr Rogosz już trzykrotnie walczył na ringu Fight Exclusive Night odnosząc trzy zwycięstwa, z czego dwa przez nokaut. Z siłą jego uderzeń i kopnięć nie poradzili sobie Przemysław Bubiński, Dawid Świerczyński i Tomas Gut ze Słowacji. Rogosz jest jednym z najbardziej widowiskowo walczących zawodników Kickboxingu w Polsce. Na zawodowej arenie wygrał 4 pojedynki i dotąd nie przegrał walki.

Liczący 28 lat Bartosz Muszyński jest bardzo utytułowanym zawodnikiem. Na jego koncie widnieje pas Zawodowego Mistrza Polski zdobyty na początku 2014 roku oraz pas Zawodowego Mistrza Europy wywalczony w 2016 r. podczas gali Hyundai Boxing Night.

Jest także zdobywcą Pucharu Świata w 2010 roku. Bartek to także wicemistrz świata w Kickboxingu. Na arenie FEN pokonał Tomasa Guta za Słowacji i Janu Cruza z Portugalii. Nasz zawodnik ma na koncie 13 zwycięskich walk zawodowych i tylko 2 porażki.
Gala Sportów Walki FEN 12 Feel The Force 20 maja w Hali Stulecia we Wrocławiu. Początek walk o godz. 18.