Media trening za nami

W polkowickim Aquaparku odbył się media trening przed Zawodową Galą Sportów Walki. Z mediami spotkali się zawodnicy, którzy walczyć będą w „Hyundai Boxing Night” Polkowice.

15

W treningu medialnym uczestniczyli przede wszystkim zawodnicy KS Metraco Armii Polkowice: Bartosz i Kacper Muszyńscy oraz Fabio Di Lalla i Tomasz Matusiak. Specjalnie na spotkanie z dziennikarzami przyjechał Paweł Kordylewicz z Lubina, który w sobotę stoczy walkę w formule MMA.

Jestem zadowolony z przygotowań do mojej walki. Pomagało mi wiele osób, szczególne słowa uznania dla mojego trenera Tomasza Pilarza. Przed rokiem byłem na gali w Polkowicach, którą organizował Bartek Muszyński. Wyglądało to bardzo fajnie, jednak zabrakło pojedynku w formule MMA – powiedział Paweł Kordylewicz.

19

Kordylewicz to czołowy zawodnik MMA w naszym kraju, który na swoim koncie ma już kilka walki w galach FEN. Paweł spodziewa się, że do Polkowic przyjedzie duża rzesza kibiców z Lubina.

Wszystkich serdecznie zapraszam do Polkowic na galę „Hyundai Boxing Night”. W ubiegłym roku gala stała na bardzo wysokim poziomie, myślę, że w tym roku będzie jeszcze lepiej – zakończył Paweł Kordylewicz.

Rywal wojownika z Lubina będzie znany w czwartek. Z przygotowań do gali jest również zadowolony fighter KS Metraco Armii Polkowice – Kacper Muszyński, który zmierzy się z Maciejem Drajerem ze Złotowa.

11

Nie wiele wiem o swoim rywalu, koncentruję się przede wszystkim na sobie. Uważam, że jestem dobrze przygotowany do walki. Trenowałem codziennie po kilka godzin. Praktycznie szkoła – trening – szkoła to całe moje życie. Włożyłem serce w przygotowania i uważam, że wygram tą walkę – powiedział Kacper Muszyński.

Hyundai Boxing Night Polkowice odbędzie się 21 listopada o godz. 19 w hali SP nr 2 w Polkowicach.

Bilety już od 30 złotych, dostępne: Polkowice – Aquapark, Lubin – hala RCS, kasa Centrum Squash, Głogów – Pływalnia Chrobry, Legnica – Galeria Piastów, Strefa Miedzi.

 

Galeria zdjęć