Korona Wielkopolski dla KGHM Metraco Polkowice

Nordicowcy KGHM Metraco Polkowice z Koroną Wielkopolski. Worek medali podczas startu w Olandii. W klasyfikacji generalnej open kobiet na 12 km zwyciężyła Jolanta Kurzawska przed Renatą Jędrasiak i Lucyną Stępień.

10

Wśród panów bezkonkurencyjny był Ireneusz Lubiatowski. Klasyfikację generalną na 6 km wygrała Małgorzata Gładkowska przed Danutą Kubicką. Ponadto nasi zawodnicy nordic walking zdobyli medale w kategoriach wiekowych. Więcej informacji o medalach KGHM Metraco Polkowice wkrótce.

Danuta Kubicka II M

Ostatni etap wygrali także wyżej wymienieni zawodnicy i nie wymieniony wcześniej Bogdan Grygorowicz, który z powodu kontuzji nie brał udziału w całym cyklu. Bardzo dobrze wypadła także Urszula- Szulc -Drabczyk plasując się na III m kat. niepełnosprawnych.
Wszyscy, którzy wzięli udział w zawodach są zwycięzcami, bo udowodnili, że można pokonać swoje słabości.