Mapa strony

Gala w światłach reflektorów

Ponad tysiąc kibiców na trybunach, czołowi zawodnicy kickboxingu, ryk motocykli oraz prezentacja sekcji sportowych Klubu Sportowego Polkowice w balasku fleszy. Tak wyglądała Gala Sportów Walki KGHM ZANAM K-1 Rules, która odbyła się w Polkowicach.

Na ringu zaprezentowali się czołowi zawodnicy kickboxingu z Polski i zagranicy. W sumie rozegrano 4 walki pokazowe w tym dwie bokserskie oraz 7 pojedynków rankingowych K-1. Kulminacyjnym punktem były dwie walki wieczoru. W pierwszej Mateusz Hiki z Legionu Głogów pokonał Grzegorza Lenarta z Jawora. W drugiej, zdobywca Pucharu Świata Bartek Muszyński z Armii Polkowice wygrał z Czechem Ivo Zedníčkem.

Gala była również okazją do zaprezentowania przed publicznością nowych sekcji sportowych działających przy Klubie Sportowym Polkowice. Oprócz piłkarzy były również tenisistki stołowe, bokserzy, kolarze szosowi, sekcja motocrossu, kickboxingu oraz nordic walking. Wszystkie te sekcje mogą się rozwijać dzięki pomocy Gminy Polkowice oraz sponsorów związanych z Polską Miedzią. Następna gala kickboxingu odbędzie się wiosną.

Galeria zdjęć