Fabio Di Lalla Mistrzem Polski

Doskonale spisali się zawodnicy KGHM Metraco Armia Polkowice podczas rozegranych w Ożarowie Mistrzostw Polski Juniorów w Kickboxingu Low Kick. Na najwyższym stopniu podium stanął Fabio Di Lalla.

armia fabio

Mistrzostwa Polski Juniorów były niezwykle udane dla naszych zawodników. Na trzech startujących w imprezie kickboxerów dwóch wróciło z medalami. Najlepiej z ekipy KGHM Metraco Armia Polkowice spisał się Fabio Di Lalla, który w kategorii junior starszy do 67 kg wywalczył złoty medal. Nasz młody zawodnik już w swojej pierwszej walce do zwycięstwa potrzebował tylko 15 sekund, a drugi pojedynek zakończył po 7 sekundach. W finale Fabio zmierzył się z Kamilem Mateją (KKK Rebelia Kartuzy) wygrywając jednogłośnie na punkty. Ze srebrnym medalem do Polkowic wrócił Kacper Muszyński, który w finale wagi do 71 kg uległ na punkty Adamowi Gielacie z Wrocławia.