Chodzili w Pile

5 medali wywalczyli zawodnicy sekcji nordic walking KS Metraco Polkowice podczas rozegranych w Pile zawodów z cyklu „Korona Wielkopolski”. Na najwyższym stopniu podium stanęli Bogdan Grygorowicz, Józef Piątkowski oraz Ireneusz Lubiatowski.

940x250PilaWalentynki

Udanie zainaugurowali tegoroczny sezon startów nordikowcy z Polkowic. Podczas zawodów w Pile nasi kijkarze aż pięciokrotnie stawali na podium. Bezapelacyjny okazał się Ireneusz Lubiatowski, którzy zajął I miejsce na 10 km OPEN. Na najwyższym stopniu podium w kat. +60 na 5 km stanął Bogdan Grygorowicz, a drugi był Edward Dudek. W kategorii +70 pierwsze miejsce zajął Józef Piątkowski, natomiast na dystansie 10 km trzeci linię mety minął Stanisław Bik. Na uwagę zasługuje również 4 miejsce Janiny Zaczyńskiej na dystansie 5 km.