Armia z medalami Mistrzostw Polski

Zawodnicy KS Metraco Armia Polkowice zostali Mistrzami Polski Juniorów w Kickboxingu. Złote medale w Ożarowie Mazowieckim wywalczyli: Damian Wawrzyniak i Kacper Muszyński.

Kolejny udany start w mistrzostwach kraju zaliczyli podopieczni trenera Bartosza Muszyńskiego. Wojownicy Armii wywalczyli 2 tytuły Mistrzów Polski. W swoim debiucie na imprezie tej rangi i po trzech wygranych walkach złoto wywalczył Damian Wawrzyniak (kategoria do 60 kg). W wyższej niż zwykle wadze do 75 kg walczył Kacper Muszyński, który również po trzech wygranych pojedynkach potwierdził wysoką formę i zdobył swój kolejny już tytuł mistrzowski. Bez medalu, ale za to z ogromnym doświadczeniem wrócił z Ożarowa Patryk Kłak. Walczący w kategorii do 71kg, niefortunnie już w pierwszej walce spotkał się z ubiegłorocznym mistrzem Europy i po bardzo dobrej walce musiał uznać wyższość rywala, przegrywając na punkty. Jak widać Armia nie zwalnia.