Zaproszenie na Turniej WOŚP
Serdecznie zapraszamy na turniej tenisa stołowego organizowany na rzecz Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.Zawody rozegrane zostaną w trzech kategoriach wiekowych: dzieci, młodzież i dorośli. Zaczynamy 10.01.2010r. o godz.10 , wpisowe po 5 i 10 zł. Dla zwycięzców przewidziane są dyplomy, puchary oraz atrakcyjne nagrody rzeczowe.
SPONSORZY:
-MKSTS Polkowice
-Polkowickie centrum animacji
-Sklep ?FOTOLAB?
-Hurtownia artykułów spożywczych ?Stępień?
-Sklep z zabawkami ?LEGO?
-Sklep z perfumami ?RENATA?
-Zakład optyczny Jolanta Korsak

