Zaproszenie na Turniej WOŚP

v13

Serdecznie zapraszamy na turniej tenisa stołowego organizowany na rzecz Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.Zawody rozegrane zostaną w trzech kategoriach wiekowych: dzieci, młodzież i dorośli. Zaczynamy 10.01.2010r. o godz.10 , wpisowe po 5 i 10 zł. Dla zwycięzców przewidziane są dyplomy, puchary oraz atrakcyjne nagrody rzeczowe.

 

 

SPONSORZY:

-MKSTS Polkowice

-Polkowickie centrum animacji

-Sklep ?FOTOLAB?

-Hurtownia artykułów spożywczych ?Stępień?

-Sklep z zabawkami ?LEGO?

-Sklep z perfumami ?RENATA?

-Zakład optyczny Jolanta Korsak