Mapa strony

Zapraszamy na mecz z mistrzem Polski

Już 12 lutego o godzinie 18 w sali sportowej Szkoły Podstawowej nr 1 w Polkowicach MKSTS zmierzy się z aktualnym mistrzem Polski KTS Tarnobrzeg.

Zespół Tarnobrzega jest aktualnym liderem rozgrywek. W obecnym sezonie zawodniczki KTS nie przegrały ani jednego meczu. W pierwszym spotkaniu obu drużyn niepodzielnie panowały zawodniczki mistrza Polski.

W zespole z Polkowic jak zwykle zobaczymy nasze podstawowe zawodniczki. Chinkę Yu Ying, Czeszkę Lenkę Harabaszova oraz reprezentantkę Polski Katarzynę Grzybowską.

W zespole z Tarnobrzega grają takie zawodniczki jak Li Qian, Xiao Zhou, Hana Bartosova oraz Kinga Stefańska. Niekwestionowaną gwiazdą tej ekipy jest Chinka z polskim paszportem Li Qian. „Mała” jak zwykło się mówić na zawodniczkę to aktualny numer 19 na liście światowej ITTF. Oprócz tego w ostatni weekend w Dusseldorfie Li Qian wygrała prestiżowy turniej Europa TOP 12. Pokonując wszystkie najlepsze europejskie zawodniczki. Li Qian nie ma równych sobie, także w ekstraklasie, gdzie nie przegrała ani jednego spotkania.
Serdecznie zapraszamy na mecz z KTS Tarnobrzeg.