Turniej Mikołajkowy

W Suchej Górnej rozegrano III Mikołajkowy Turniej Szachowy o Puchar Burmistrza Polkowic. W zawodach wystartowało 37 graczy.

Rywalizację podzielono na dwie grupy A i B. W grupie starszej walczyło 18. zawodników. Wygrał Mateusz Izbiński z KSz Miedź Legnica, który w siedmiu partiach zgromadził na swoim koncie 6.5 punktu. Najlepszy z sekcji szachowej Górnika Polkowice był Kacper Werner zajmując 4-tą lokatę. 6. miejsce wywalczył Przemysław Misiek, 7.  Hadrian Bucyk a 10. Michał Wojtanowski. W klasyfikacji do lat 18-tu Werner zajął wysokie drugie miejsce.

Przy szachownicach walczyli również najmłodsi. W Grupie B zwyciężyła Michalina Popczyńska z MUKS MDK Śródmieście Wrocław. Na 5-tym miejscu rywalizację zakończył Marcel Misiek z Górnika Polkowice.