Zagrali dla Kuby

Dzięki Wam Komitet Społeczny #RAZEMdlaKUBY zebrał podczas całego pikniku 37262,52 zł i 10 euro. W imieniu KUBY, jego rodziny i przyjaciół oraz organizatorów akcji DZIĘKUJEMY Z CAŁEGO SERCA.

W piątkowe późne popołudnie znajomi,bliscy, koledzy i dziesiątki osób, które nigdy się futbolem nie interesowało, pojawili się na polkowickim stadionie lekkoatletycznym by wziąć udział w „Pikniku dla Kuby”. W komplecie zjawiła się cała 1-ligowa drużyna Górnika Polkowice. Było sporo atrakcji dla najmłodszych, w mgnieniu oka znikały ze stoiska ciasta i napoje, a dla starszych licytacja piłkarskich gadżetów. Przypomnijmy, że w akcję pomocy dla bramkarza Jakuba Kopanieckiego zaangażowały się wszystkie kluby ekstraklasy.

– Wzruszyły mnie pierwsze plakaty o akcji, a widząc, ile ludzi przyszło, to powaliło mnie – mówi główny bohater imprezy Jakub Kopaniecki u którego kilka tygodni temu stwierdzono guza mózgu. – Daje mi to dużego kopa do walki i jestem bardzo szczęśliwy. Jestem pewny, że wygramy tę walkę i będę walczył do końca – zapewnia.

Na koniec pikniku rozegrano turniej piłkarski z udziałem samorządowców, służb mundurowych oraz futsalowców i piłkarzy Górnika. W sumie zebrano 37 262,52 złote i 10 euro.

Przypominamy, że cały czas trwają w internecie licytacje sportowych gadżetów.

Foto: Katarzyna Lewińska/ Tomasz Szulc – Górnik Polkowice

Galeria zdjęć