Wygraną pożegnali się z kibicami

W ostatnim meczu przed własną publicznością, futsalowcy Górnika Polkowice rozbili GKS Futsal Nowiny 10:2. Po 2 hattricki ustrzelili Marcel Wolan i Sebastian Wojciechowski.

Wprawdzie już w 1. min. gola strzelili goście, to jednak było wszystko, na co stać było futsalowców GKS-u w tym meczu. Chwilę później wyrównał Marcel Wolan doprowadzając do remisu 1:1. Po 20. minutach dobrej i składnej gry, Zielono-Czarni  prowadzili 4:1, a na listę strzelców wpisywali się:  dwukrotnie Sebastian Wojciechowski i Dawid Biały.
Po zmieni stron, rywale byli już tylko tłem dla polkowickiego Górnika, a bramki dla naszego zespołu padały co kilka minut. Zielono-Czarni bawili się piłką i grali dla kibiców, a ich koronkowe akcje cieszyły fanów. Ostatecznie Górnik pokonał GKS Futsal Nowiny 10:2. Za tydzień w ostaniem meczu sezonu „Górnicy” zagrają na wyjeździe z Gwiazdą Ruda Śląska.

Górnik Polkowice – GKS Futsal Nowiny 10:2 (4:1)
Bramki: Marcel Wolan 4, 25, 39, Sebastian Wojciechowski 13, 20, 34, Dawid Biały 14, 34, Kamil Olszewski 29, Adrian Niedźwiedzki 37 – Mateusz Waryłkiewicz 1, 39