Wracamy do gry !!!

logo_mksts

EKSTRAKLASA

Polkowicki zespół ekstraklasy kobiet 21.11.09r. (sob) w pierwszym spotkaniu nie dał żadnych szans ekipie KS GORCE NOWY TARG -wygrywając 3:0.Dzień później nasze dziewczyny rozegrały na wyjeździe mecz z GKS GORZOVIĄ MEDBUD GORZÓW. Gospodarze w mocnym składzie na czele z aktualna reprezentantką Czech Haną Bartosovą nie potrafiły sprostać dobrze dysponowanym polkowickim zawodniczkom. Mecz od samego początku stał na wysokim poziomie. Pierwsze do stołu podeszły Kasia Grzybowska i Hana Bartosova, Kasia po efektywnej grze ograła swoją przeciwniczkę 3:1 co było największą niespodzianką całego spotkania .W drugiej partii meczu zmierzyły się chińskie zawodniczki Yu Ying (Polkowice) i Li Liu , górą była Ying 3:0.Lenka Harabaszowa podkreśliła wzrastającą formę i zdecydowanie wygrała z Martą Smętek 3:1.Trener Słowiński podkreślał przed meczem , że spotkanie nie będzie należeć do łatwych-zatem zwycięstwo jest cenne i cieszy bo coraz bardziej wierzymy , że możemy powalczyć z najlepszymi. MKSTS awansował na 6 miejsce w tabeli.

 

I LIGA W sobotę przy ul. Kmicica odbyły się derby Dolnego Śląska rezerw MKSTS i AZS AE Wrocław. Mecz był jednostronny , świadczy o tym wynik spotkania , które zakończyło się 10:0 dla Polkowic. Możemy być dumni z naszych dziewczyn bo swoją postawą w meczu podkreśliły, że są najlepsze na naszym terenie i pozycja vice lidera I ligi jest odzwierciedleniem gry naszych zawodniczek.

 

GRATULUJEMY!!!

 

IV Liga mężczyzn : W sobotę grała również IV liga mężczyzn. MKSTS podejmował u siebie Nysę Wolbromek. Wynik zakończył się 10:8 dla gości. Zawodnicy z Polkowic walczyli dzielnie jednak zabrakło trochę szczęścia w tym meczu, żeby zapewnić sobie kolejne punkty i awansować na wyższe miejsce w tabeli.