Rozbili Brzeg

W meczu 19. kolejki I Ligi Futsalu Górnik Polkowice rozgromił Futsal Team Brzeg 8:3. Hattricka w meczu ustrzelił Marcel Wolan.

Pojedynek rozpoczął się po myśli Zielono-Czarnych, którzy po I połowie prowadzili z rywalem 2:0. Po zmianie stron otworzył się worek z bramkami, które padały co kilka minut. W 25. min. podopieczni Dawida Białego prowadzili już  4:0 i goście zdecydowali się grać z lotnym bramkarzem. Niestety futsalowcom  z Brzegu nie przyniosło to oczekiwanego efektu. Polkowiczanie bezlitośnie punktowali rywala. Gra była pełna finezji i niekonwencjonalnych zagrań, co niewątpliwie cieszyło kibiców.  Ostatecznie mecz zakończył się wygraną Górnika 8:3.

Górnik Polkowice – Futsal Team Brzeg 8:2 (2:0)
Bramki: Adrian Niedźwiedzki 7, Kacper Opatowski 20 (samobójcza), Dawid Biały 25, Marcel Wolan 25, 37, 37, Kamil Olszewski 30, Sebastian Wojciechowski 37 – Kacper Kędra 34,  Rafał Krzyśka 36