Mapa strony

Plebiscyt Gazety Wrocławskiej

Plebiscyt Sportowy Gazety Wrocławskiej to najstarszy i najbardziej prestiżowy ranking sportowców w naszym województwie. W tegorocznej, 70. edycji naszej akcji najpopularniejszych sportowców, osobno w miastach oraz każdym powiecie, wybiorą kibice – Czytelnicy i internauci.

Po raz kolejny nagrody zostaną przyznane najpierw w każdym mieście i powiecie, później w skali województwa, a następnie w wielkim ogólnopolskim finale. W tym roku partnerem plebiscytu jest PKN ORLEN – największy sponsor polskiego sportu zawodowego i amatorskiego.

Kandydatów do wyróżnień nominują dziennikarze z działu sportowego redakcji oraz kluby sportowe. Już teraz swoje propozycje sportowców, trenerów i młodych sportowych talentów, które zasługują na wyróżnienie mogą zgłaszać Czytelnicy.

W gronie nominowanych sportowców z Górnika Polkowice znaleźli się m.in.: piłkarze – Abdallah Hafez i Arkadiusz Piech, zawodnik futsalu – Paweł Wyżga oraz trenerzy, Grzegorz Nowak (futsal), Przemysław Skalik (szachy) i Sławomir Słowiński (tenis stołowy).

Głosowanie potrwa do 20 grudnia do godz. 22.00. Więcej informacji na stronie internetowej redakcji Gazety Wrocławskiej.

https://gazetawroclawska.pl/plebiscyt-sportowy-zaglosuj-na-kandydatow-do-nagrod-dla-sportowcow-trenerow-druzyn-i-sportowych-talentow/ar/c2-16968231