Mapa strony

Pewne zwycięstwo nad wiceliderem w ostatniej kolejce pierwszej rundy spotkań!

Drużyna MKSTS Polkowice pokonując Bronowiankę Kraków 10:0 została mistrzem pierwszej rundy spotkań. Polkowiczanki z kompletem zwycięstw mają dwa punkty przewagi nad Bronowianką. Mecz zapowiadał się bardzo ciekawie. Oba zespoły do tej pory nie zaznały goryczy porażki. Spotkanie miało pokazać, która z drużyn będzie aspirować do gry w ekstraklasie. Pokazało i to bardzo wymownie!

Cały mecz przebiegał pod dyktando Polkowiczanek a jedynym emocjonującym pojedynkiem tego dnia na sali był mecz pomiędzy Dorotą Nowacką i Mileną Feliks.

Zwycięstwo MKSTS nie pozostawiło złudzeń. Drużyna Sławomira Słowińskiego pokonała wszystkie drużyny, co ważne bardzo wysoko czym postawiła sprawę „jasno”. Powrót do najwyższej ligi rozgrywkowej w kraju zbliża się wielkimi krokami.

Trener lidera nie krył zadowolenia po wygranym meczu z Bronowianką. „Pozycja wyjściowa naszego zespołu przed drugą rundą jest wyśmienita, dziewczęta są zdecydowanym liderem i oby ich forma  trwała do końca sezonu i zakończyła się awansem do ekstraklasy.” – powiedział Słowiński

Punkty dla naszego zespołu zdobyły:
Dorota Nowacka 2,5
Agnieszka Barczuk 2,5
Renata Krawczyk 2,5
Yu Ying 2,5

Przemysław Rybikowski