Ostatni ping pong przed wakacjami

W sali SP1 w Polkowicach rozegrano coroczny Turniej Dzień Dziecka 2022 w tenisie stołowym. Ogółem w imprezie startowało ponad 30 dzieci i młodzieży z naszej gminy.

W kategorii zaawansowanej zwyciężył Szymon Zając, drugi był Tadeusz Ratajczyk, a trzeci Patryk Lesiński. Kolejne miejsca zajęli: Amelia Milnikiel 4. , Adam Malik 5. i Mateusz Dziadosz 6.

Najmłodszą kategorię wygrał Łukasz Pietruszka, drugie miejsce zajął Mikołaj Konarski, trzeci Kornel Pyrzeński. Tuż za podium uplasowała się Julka Milnikiel.

Wszyscy uczestnicy zostali obdarowani słodyczami, a najlepsi w poszczególnych konkurencjach otrzymali okolicznościowe medale. Organizacją i sędziowaniem zajmowali się trenerzy Górnika Polkowice, Sławomir Słowiński i Jerzy Osicki.