Nie dopłynęli do Brzegu

W meczu Statscore Futsal Ekstraklasy Górnik Polkowice uległ u siebie Futsal Team Brzeg 2:3. O końcowym wyniku spotkania zadecydowała ostatnie minuta.

Do Święta Niepodległości dopasowały się obie drużyny, zagrały bowiem na biało-czerwono. To jednak tyle jeżeli chodzi o świętowanie.
Spotkanie było bardzo wyrównane jednak to goście jako pierwsi zdobyli gola. W 8 min. Na listę strzelców wpisał się Michał Grochowski dając prowadzenie przyjezdnym. Chwilę później doskonale w bramce miejscowych spisał się Grzegorz Duda broniąc 2 przedłużone rzuty karne. Niestety dzięki dobitce Pepo zrobiło się 0:2 i takim wynikiem zakończyła się pierwsza odsłona meczu.  Po zmianie stron do odrabiana start ruszyli gospodarze. Najpierw na 1:2 po błędzie golkiepra  Team Brzeg trafił Sava Lutai, a chwilę później stan rywalizacji wyrównał Marcel Wolan. Gdy wydawało się, że przy ul. Dąbrowskiego w Polkowicach będzie remis w ostatniej minucie rywale wykorzystali stały fragment gry, a Wiaczesław Kożemjaka ustalił wynik na 3:2 dla przyjezdnych.

Górnik Polkowice – Futsal Team Brzeg 2:3 (0:2)
Bramki: Sava Lutai 34, Marcel Wolan 36 – Michał Grochowski 8, Pepo 16, Wiaczesław Kożemjaka 40