MKSTS drugi w Pucharze Polski

W miniony weekend w hali  Ośrodka  Szkoleniowego w Gdańsku rozegrany został Finałowy Turniej Drużynowy Pucharu Polski kobiet w tenisie stołowym .

Do turnieju finałowego zakwalifikowały się   dwa zespoły ekstraklasy SKTS Sochaczew  i MKSTS Polkowice oraz I- ligowe  GKTS Gdańsk oraz LUKS Skrzyszów. Zespół z Polkowic powtórzył sukces z  2008 r zajmując ostatecznie II miejsce.W zawodach kwalifikacyjnych i finałowych nasze dziewczęta wystąpiły w składzie: K. Grzybowska, A. Pastor, M. Mazur i N. Michorczyk oraz J. Miklusz i E. Matwiszyn.

W pierwszym etapie turnieju SKTS Sochaczew  pokonał LUKS Skrzyszów 4:0, natomiast MKSTS Polkowice zwyciężył GKTS Gdańsk 4:1 W spotkaniu finałowym aktualny wicemistrz Polski SKTS Sochaczew, grający w silnym składzie: N. Partyka , Steff  Merutiu i Xiou Ciao, odniósł zwycięstwo nad MKSTS Polkowice  4:0. Lokata zespołu MKSTS w Pucharze Polski po zdobyciu brązowego medalu Drużynowych Mistrzostw Polski, rozegranych w ramach ekstraklasy, jest cennym podsumowaniem sezonu 2012/2012.

Wszystkim zawodniczkom oraz trenerowi S. Słowińskiemu serdecznie gratulujemy.