Mapa strony

Memoriał Mieczysława Banacha

OTWARTE II MISTRZOSTWA POLKOWIC w tenisie stołowym odbyły się 9-12-212r.

 

Fotoreportaż z imprezy do obejrzenia pod adresem

https://picasaweb.google.com/lh/sredir?uname=114046449185416034236&target=ALBUM&id=5820042923532348177&locked=true&authkey=Gv1sRgCNivmsyQ04P-8wE&feat=email

lub tutaj

 

W turnieju wzięło udział 52 zawodników.

 

Kategoria Dzieci

I miejsce Jadach Oskar  -Legnica

II miejsce Gruchała Kamila ? Lubin

III miejsce Biernat Józef ?Polkowice

IV miejsce Bartków Magdalena  Polkowice

 

Kategoria GIM i LO

I miejsce Matwiszyn Ewelina ? Polkowice

II miejsce Baszczak Bartłomiej ? Chojnów

III miejsce Rysz Marcin ? Jerzmanowa

 

Kategoria Dorośli

I miejsce Malinowski Piotr  ? Polkowice

II miejsce Michorczyk Natalia ? Polkowice

III miejsce Walowski Mateusz ? Głogów

IV miejsce Matwiszyn Ewelina ? Polkowice

 

Sędziowie:

S. Słowiński, I. Ziomek, M. Mazur

 

Wszyscy uczestnicy zawodów otrzymali pamiątkowe dyplomy , a zwycięzcy puchary okolicznościowe i nagrody rzeczowe, ufundowane przez MKSTS i A. Banacha.