Mapa strony

Mecz Polska-Serbia w Lubinie

2 grudnia 2019 roku w Lubinie na kibiców halowej piłki nożnej czeka wielka gratka.  Reprezentacja Polski w futsalu zmierzy się  Serbią.

 

Emocji futsalowych w naszym kraju ciąg dalszy. Po tym, jak w pierwszym półroczu do Polski zawitały jedne z najlepszych reprezentacji na świecie, czyli Rosja i Brazylia, a w październiku biało-czerwoni grali z Hiszpanią, teraz kolejna gratka dla fanów piłki halowej. W pierwszych dniach grudnia na Dolny Śląsk zawita Serbia.

Reprezentacja Serbii co prawda nie może się pochwalić takimi sukcesami, jak chociażby Hiszpania czy Rosja, ale od dobrych kilkunastu lat na Półwyspie Bałkańskim nie ukrywają ogromnych ambicji futsalowych. Serbia wielu reprezentacjom napsuła krwi, a swoje aspiracje potwierdziła chociażby w 2016 roku, gdy na Mistrzostwach Europy była o włos od brązowych medali, ostatecznie zakończyła turniej na czwartym miejscu.

Biało-czerwoni po nieudanych eliminacjach do Mistrzostw Świata do meczów z faworyzowanym rywalem przystąpią podwójnie zmobilizowani. W nowy rok będą chcieli wejść w zdecydowanie lepszych nastrojach, ponadto za cel stawiają sobie poprawę dotychczasowych statystyk w meczach z rywalem z Bałkanów. Cały czas Polacy czekają bowiem na pierwsze zwycięstwo nad Serbią. Tylko w pierwszym meczu udało nam się zremisować, w pozostałych górą byli rywale. Od strony szkoleniowej będzie to również bardzo ważna próba, bo będzie to właściwie ostatni test przed rozpoczynającymi się niebawem eliminacjami do Mistrzostw Europy.

Polski Związek Piłki Nożnej organizację zawodów zlecił Regionalnemu Centrum Sportowemu w Lubinie i to właśnie RCS odpowiada za dystrybucję biletów. Sprzedaż właśnie się rozpoczęła, a bilety można kupić w kasie RCS oraz przez internet. Cena „wejściówki” na polsko-serbską rywalizację to 5 złotych (ulgowy) oraz 15 złotych (normalny).

Sprzedaż biletów: http://ticketik.pl/#!/Wydarzenie/1646