Komplet punktów z AZS-em

Pierwszą wygraną zanotowali piłkarze KGHM Metraco Górnik Polkowice w I Lidze Futsalu.  Zielono-czarni pokonali u siebie AZS Uniwersytet Wrocławski 4:2.

Kibice futsalu w Polkowicach długo musieli czekać na wygraną swojego zespołu. W meczu 5. kolejki podopieczni trenera Grzegorza Nowaka pokonali we własnej hali  AZS 4:2. Pojedynek rozpoczął się od celnego trafienia Marcela Wolana już w pierwszej akcji meczu. Kilkanaście minut później na 2:0 podwyższył Dominik Pazio i takim wynikiem zakończyła się pierwsza połowa spotkania. W drugiej odsłonie zielono-czarni zdobyli kolejnego gola, a na listę strzelców wpisał się grający trener polkowickiej ekipy – Grzegorz Nowak. W końcówce meczu rywale starali się odrobić straty, dwukrotnie umieszczając futbolówkę w bramce miejscowych. Na więcej nie pozwolili już polkowiczanie. KGHM Metraco Górnik pewnie pokonał  AZS Uniwersytet Wrocławski 4️:2 zdobywając pierwsze punkty w tym sezonie.

KGHM Metraco Górnik Polkowice vs AZS Uniwersytet Wrocławski 4️:2 (2:0)
Bramki: Marcel Wolan 1, 39, Dominik Pazio 12, Grzegorz Nowak 30 – Sebastian Leśniewski 34, Marcin Stachowicz 37