Mapa strony

Kolejne zwycięstwo w I lidze kobiet

XII kolejka I ligi kobiet dla Polkowic.Tym razem Polkowiczanki wyjechały w daleką podróż do Kazimierzy Wielkiej, żeby zmierzyć się z tamtejszym PKS RAFAELLO . Zawodniczki MKSTS były od początku postrzegane jako zdecydowane faworytki co przełożyło się na końcowy wynik meczu, który zakończył się 7:3 dla Polkowic.Dziewczyny w dalszym ciągu potwierdzają wysoką formę co bardzo cieszy. Następny mecz z KS II Bronowianka Kraków.

II liga kobiet rozegrała w ten weekend dwa spotkania z MLKS Śnieżnik Stronie Śląskie i z GLKS ORLĘTA KROSNOWICE. Mecz z tymi pierwszymi zakończył się zdecydowanym zwycięstwem dziewczyn 9:1 natomiast spotkanie z Krosnowicami zakończyło się remisem.

III i IV liga mężczyzn podejmowała u siebie zespoły z Bartoszowa.III liga nie zdołała sprostać dobrze dysponowanym III ligowcom z Bartoszowa i wynik zakończył się 10:6 dla gości, lepiej z kolei poszło zawodnikom z IV ligi, którzy zwyciężyli 10:5.

Jak widać pracowite dni mieli trenerzy i zawodnicy MKSTS-u. W miniony weekend odpoczywała od rozgrywek ligowych tylko kobieca ekstraklasa, która mocno trenuje już do następnego meczu.29.01.2010 r. o godz. 17 w hali przy ul. Kmicica zmierzy się z zespołem LUKS WARMIA LIDZBARK WARMIŃSKI. Mecz zapowiada się interesująco, a my serdecznie zapraszamy wszystkich sympatyków tenisa stołowego na to spotkanie.