Mapa strony

Kolejne zwycięstwa I i II ligi

I LIGA Bardzo przyszłościowo zapowiadają się rezerwy kobiecej ekstraklasy, w sobotę 31.10.09r do hali sportowej gdzie trenują na codzień zawodniczki i zawodnicy Mksts zawitał zespół PKS RAFAELLO KAZIMIERZA WIELKA,aby zmierzyć się z naszą I Ligą kobiet.Drużyna Polkowic bez Pauliny Nowackiej ,która to pojechała reprezentować nasz kraj na międzynarodowy turniej juniorów do Szwecji.

-Godnie zastąpiła ją w tym spotkaniu Justyna Kaczor,która nie tylko potrafi sprawnie i godnie prowadzić swoją grupę na treningu,ale również przy stole sprawuje się bardzo dobrze co udowodniła to w ostatnim meczu zdobywając komplet punktów dla Mkstsu! Równie dobrze i skutecznie zagrała też Natalia Michorczyk nie przegrywając również swojej partii.Magdalena Mazur miała małe problemy jedynie z Agatą Kocelą ,ale dzięki pięknej i taktycznej grze w ostatnim secie pojedynku zdołała zapewnić kolejny punkt swojej drużynie wygrywając 3:2.Słabszy dzień miała Anita Jaworska , która pierwszy raz nie zdobyła punktu w meczu,ale wierzymy w potencjał Anity i jesteśmy niemal pewni ,że w następnych swoich pojedynkach pójdzie jej o wiele lepiej.Ostatecznie mecz zakończył się zwycięstwem Polkowiczanek 7:3.

W tabeli po pięciu kolejkach I liga Mksts zajmuje wysokie 3 miejsce-oby tak dalej!

Punkty dla Polkowic: Justyna Kaczor 2,5, Natalia Michorczyk 2,5, Magdalena Mazur 2

 

II LIGA Nie mniej pomyślnie idzie naszym najmłodszym zawodniczkom , które reprezentują nasze barwy klubowe w II lidze kobiecej.30.10. 09r. Drużyna w składzie (Martyna Słowińska, Ewelina Matwiszyn, Iwona Biernat, Natalia Matwiszyn) wygrały swój kolejny mecz, tym razem góra były nad drużyną UKS Żak Gierałtowiec.Dziewczyny w swoich singlowych pojedynkach grały skutecznie oraz realizowały zagrania taktyczne ,które ćwiczą na treningu za co należą im się duże brawa.Ostatecznie mecz zakończył się 6:4.

 

Mksts po 2 kolejkach zmagań o mistrzostwo II ligi zajmuje wysoką trzecią pozycję, mając tyle samo punktów co lider rozgrywek KS AZS PW Katarzyna Wrocław.

Punkty dla Polkowic: Martyna Słowińska 2, Ewelina Matwiszyn 2, Iwona Biernat 1, Natalia Matwiszyn 1