Kolarze szosowi KS Polkowice na podium

Doskonale w XVII Międzynarodowym Kryterium Ulicznym w Poznaniu spisali się kolarze szosowi Klubu Sportowego Polkowice. Na podium stanęli Adrian Pluta i Fabian Kwiatkowski.

SONY DSCSONY DSC

Na starcie kryterium stanęło ponad 400 kolarzy w 6 kategoriach wiekowych. Do Poznania nasi zawodnicy pojechali w czteroosobowym składzie, zajmując czołowe lokaty. Najlepiej w kategorii żaków na dystansie 16 km i 800 m spisał się Adrian Pluta. Nasz kolarz, jako drugi minął linię mety wyprzedzając swojego klubowego kolegę Fabiana Kwiatkowskiego. Na wysokim 4. miejscu uplasował się Tomasz Wójcik. Po raz kolejny udany start w kategorii młodzików zanotowała Gabriela Bielecka, która zajęła 4 lokatę.

23 maja podopieczni trenera Eugeniusza Niemca wystartują w III serii Pucharu Polski w Strzelcach Krajeńskich.