Kaciuba w czołówce Polski

Bardzo dobry występ na Grand Prix Polski Żaków rozgrywanym w Lidzbarku Warmińskim zanotował najmłodszy nasz tenisista stołowy Mikołaj Kaciuba. Dwudniowe zmagania najlepszych 64 zawodników  wyłonionych z eliminacji województw były pierwszym tej rangi turniejem dla zawodnika KS-u Polkowice.

1

Czołowe lokaty zajmowane w ostatnich turniejach dolnośląskich i zdobywane punkty zapewniły mu na starcie w Grand Prix 23. miejsce rankingowe. Zawodnik trenera Sławomira Słowińskiego znakomicie rozpoczął zawody wygrywając wszystkie  3 pojedynki w grupie, w tym pokonując turniejową 10-tkę  3:2. W kolejnym etapie polkowiczanin  pokonał 3:1 zawodnika Politechniki Rzeszów, a następnie uległ w walce o ósemkę 2:3 graczowi z Mysłowic. W kolejnych spotkaniach zwyciężył 3:2 i uległ 1:3 w walce o 13 pozycję.

Zajmując wysoką 14 lokatę w turnieju Mikołaj zapewnił sobie start w kolejnym Grand Prix bez konieczności udziału w zawodach eliminacyjnych. Sukces naszego młodego zawodnika jest efektem jego pracy i zaangażowania na treningach. Sukces w Lidzbarku będzie motywował go do dalszej pracy  i podnoszenia poziomu gry. Gratulujemy.