Górnik w ekstraklasie

Halowi piłkarze Górnika Polkowice awansowali do elity. W ostatniej kolejce I Ligi Futsalu podopieczni trenera Grzegorza Nowaka rozbili na wyjeździe Stal Mielec 9:2 i od nowego sezonu grać będą w ekstraklasie.

Polkowiczanie pojechali na Podkarpacie w roli faworyta. Wiedzieli, że wygrana da im upragniony awans do Statscore Futsal Ekstraklasy. Spotkanie już od samego początku układało się dla Górnika, który festiwal strzelecki rozpoczął w 4 min. meczu. Do przerwy zielono-czarni prowadzili 7:1 i mogli chłodzić szampana. Druga połowa była już tylko formalnością. Polkowiczanie pewnie pokonali rywala 9:2 i od nowego sezonu grać będą w ekstraklasie.
Na sukces zespołu w sezonie 2020/2021 pracowała cała futsalowa ekipa Górnika. Wszystkim należą się wielkie gratulacje.

Górnik Polkowice: Wojciech Wójtowicz, Łukasz Sikorski, Grzegorz Duda, Dawid Biały, Aleksandr Nagaitsev, Kamil Olszewski, Łukasz Tórz, Marcel Michalczak, Marcel Wolan, Marek Dudka, Maxim Panasenko, Michał Mielczarek, Patryk Potocki, Paweł Wyżga, Radosław Karpiński, Grzegorz Nowak (trener), Jacek Masiczak (asystent trenera), Oskar Wrona (masażysta), Robert Biały (kierownik sekcji futsalu)