Górnicy stopili Stal

Nie było niespodzianki w Polkowicach. Halowi piłkarze Górnika rozbili beniaminka z Podkarpacia – Stal Mielec 9:0.

Górnik Polkowice – Stal Mielec 9:0 (3:0)
Bramki: Dawid Biały 5, Marcel Wolan, Radosław Karpiński, Aleksandr Nagaitsev, Paweł Wyżga

Mecz ze „Stalówką” był dla podopiecznych trenera Grzegorza Nowaka przysłowiowym spacerkiem. Polkowiczanie od samego początku pokazali rywalom, kto jest liderem I ligi Futsalu. Po pierwszej połowie na tablicy wyników było 3:0 dla zielono-czarnych. Po przerwie Górnik zdominował ekipę z Podkarpacia, aplikując rywalom aż 6 goli. Prezent „Mikołajkowy” zrobił sobie Dawid Biały, który aż 5 razy umieścił futbolówkę w bramce przyjezdnych.

12 grudnia Górnik Polkowice rozegra ostatnie spotkanie w tym roku. W pierwszej kolejce rundy rewanżowej zielono-czarni podejmować będą Heiro Rzeszów.