Emocje sięgały zenitu

W spotkaniu 8.kolejki I Ligi Futsalu drużyna Heiro Rzeszów pokonała u siebie ekipę KGHM Metraco Górnika Polkowice 7:4. W niedzielę 24 listopada polkowiczanie podejmować będą AZS UMCS Lublin.

Pojedynek w Rzeszowie był wyrównany i niezwykle emocjonujący.  W 9 min. minucie miejscowi po trafieniu Sebastiana Boreckiego objęli prowadzenie. 10 minut później na gola gospodarzy odpowiedział Paweł Wyżga.  Pierwsza połowa zakończyła się remisem 2:2. Na początku drugiej odsłony Górnik po golu Marcela Wolana objął prowadzenie 3:2 a gra nabierała rumieńców. Miejscowym dopiero w samej końcówce spotkania udało się rozstrzygnąć mecz na swoją korzyść. Ostatecznie pojedynek zakończył się wygraną Heiro Rzeszów 7:4.

Heiro Rzeszów – Górnik Polkowice 7:4 (2:2)
Bramki: Brocki 9, 25, 29,  Hady 20, Sarzyński 36, Fedan 39, 40 – Wyżga 19, Wolan 19, 22, Potocki 38

Heiro Rzeszów: Niemczyk, Zając- Hady, Brocki, Depta, Przybyło, Sarzyński, Warzybok, Olechowski, Codello, Fedan

Górnik Polkowice: Sikorski- Pazio, Biały, Wolan, Karpiński, Wyżga, Potocki, Nowak, Michalczak, Dudka, Danaj