Dwa zwycięstwa na początek roku!
MKSTS zwyciężył, i to aż dwukrotnie w rozgrywkach pierwszej ligi kobiet. Wyższość naszych pingpongistek musiały uznać zespoły z Mysłowic i Krosna.
GÓRNIK 09 KHW Mysłowice ? MKSTS II Polkowice 2:8
Marta Nowak ? Izabela Jaworska 1:3 ()
Patrycja Wodarska ? Fan Yang 0:3 ()
Marta Nowak ? Fan Yang 0:3 ()
Patrycja Wodarska ? Izabela Jaworska 0:3 ()
Patrycja Nalepa ? Ewelina Matwiszyn 3:0 ()
Marlena Ruszczyk ? Paulina Nowacka 0:3 ()
Patrycja Nalepa ? Paulina Nowacka 0:3 ()
Marlena Ruszczyk ? Ewelina Matwiszyn 3:1 ()
Nowak / Wodarska ? Yang / Nowacka 0:3 ()
Nalepa / Ruszczyk ? Jaworska / Matwiszyn 2:3 ()
MKSTS II Polkowice ? KKTS Krosno 6:4
Fan Yang ? Izabela Kordyś 3:0 ()
Izabela Jaworska ? Wioletta Maciołek 2:3 ()
Fan Yang ? Wioletta Maciołek 3:1 ()
Izabela Jaworska ? Izabela Kordyś 3:1 ()
Paulina Nowacka ? Zuzanna Koza 2:3 ()
Justyna Kaczor ? Ewelina Wojdyła 3:2 ()
Paulina Nowacka ? Ewelina Wojdyła 0:3 ()
Justyna Kaczor ? Zuzanna Koza 3:0 ()
Yang / Nowacka ? Kordyś / Świniuch-Maciołek 3:1 ()
Kaczor / Jaworska ? Wojdyła / Koza 0:3 ()
(mecz XVIII kolejki rozegrany awansem)
