Ciupka show

Hattrick Kornela Ciupki i koncertowa gra Górnika w drugiej części spotkania. To wszystko złożyło się na wygraną Zielono- Czarnych z FC Siemianowice Śląskie 5:2.

Pojedynek rozpoczął się rewelacyjnie dla futsalowców Górnika, którzy już po 16. minutach prowadzili z rywalem 3:1. Na listę strzelców wpisali się kolejno: Kornel Ciupka, Dawid Biały oraz Oleksandr Nahaitsev. Goście odpowiedzieli bramką Damiana Kowalczyka i I połowa zakończyła się wygraną Zielono-Czarnych 3:1.  Po zmianie stron polkowiczanie zagrali koncertowo, prawdziwy show na parkiecie robił Kornel Ciupka, który dołożył kolejne 2 gole. Ostatecznie Górnik Polkowice pokonał FC Silesia Siemianowice Śląskie 5:2.

Górnik Polkowice – FC Silesia Siemianowice Śląskie 5:2 (3:1)
Bramki: Kornel Ciupka 11, 25, 35, Dawid Biały 15, Oleksandr Nahaitsev 16 – Damian Kowalczyk 17, 36