Bez punktów z Brzegiem

W meczu I Ligi Futsalu piłkarze KGHM Metraco Górnik Polkowice przegrali z  Futsal Team Brzeg 3:7. Bramki dla naszego zespołu zdobyli: Dawid Biały i Paweł Wyżga.

Już w pierwszej minucie wynik spotkania otworzył Kamil Kucharski, trafiając do bramki Górnika. Polkowiczanie odpowiedzieli dopiero w 15 min., kiedy to to remisu doprowadził Dawid Biały. Niestety chwilę później rywale po golu Kucharskiego ponownie objęli prowadzenie, wygrywając pierwszą połowę 2:1. Druga osłona to popis Kamila Kucharskiego z Brzegu, który dołożył kolejne 2 gole. Górnicy odpowiedzieli celnymi trafieniami Dawida Białego i Pawła Wyżgi. Niestety to było za mało na dobrze grający zespół Futsal Team Brzeg, który wygrał całe spotkanie 7:3. Pierwszych ligowych punktów polkowiczanie poszukają 12 października w meczu wyjazdowym z MAXFARBEX FUTSAL Busko Zdrój.

KGHM Metraco Górnik Polkowice vs Futsal Team Brzeg 3:7 (1:2)
Bramki: Dawid Biały 15, 32, Paweł Wyżga 32 – Kamil Kucharski 1, 16, 22, 36, Jan Rojek 22,