Berland za mocny

W drugiej kolejce I Ligi Futsalu piłkarze KGHM Metraco Górnik Polkowice  ulegli w meczu wyjazdowym  Berlandowi Komprachice 5:7. W najbliższą sobotę polkowiczanie podejmować będą u siebie Futsal Team Brzeg.

Pojedynek w Komprachcicach rozpoczął się udanie dla naszego zespołu. W 7 min. Górnik objął prowadzenie i było 1:0 dla naszych. W miarę upływu czasu gry do głosu doszli miejscowi, którzy po pierwszej połowie prowadzili 4:1. Zielono-czarni nie zamierzali jednak tego dnia „tanio sprzedać skóry” i 6 minut przed końcowym gwizdkiem arbitra doprowadzili do remisu 5:5. Końcówka należała jednak do piłkarzy Berlandu, który dwukrotnie pokonali golkipera Górnika i ostatecznie wygrali cały mecz 7:5.

Berland Komprachice – KGHM Metraco Górnik Polkowice   7️:5 (4:1)
Bramki
Berland: Mateusz Suchodolski 9′, 15′, Michał Bienias 12′, Stefan Karnatowski 18′, Andrzej Sapa 29′, Patrick Riemann 38′, Patryk Kilian 39′

Górnik:  Marcel Wolan 7′, 32′, 33′, Marek Dudka 24′, Dawid Biały 28′